Sprawdzona
franczyza edukacyjna

Rozpocznij działalność edukacyjną z AMAkids.
Twój pewny biznes na rosnącym rynku usług edukacyjnych. Działalność pożyteczna społecznie.
Obudź w sobie moc do działania !
Sprawdzona
i dochodowa
franczyza
edukacyjna.


Jesteśmy największą w Europie siecią akademii
rozwoju intelektualnego
dzieci AMAKids
* mapa AMAKids
stan na styczeń 2021
27

W tylu krajach jesteśmy
1024

Tyle mamy szkół na świecie
493 326

Tyle dzieci wykształciliśmy
2121

Tylu trenerów pracuje z nami
Partnerzy
Dla kogo ?
Nasza oferta franczyzowa to pewne i sprawdzone rozwiązanie dla osób poszukujących gotowego pomysłu na własny biznes. Zapraszamy do kontaktu.
Poszukujesz pracy?
Jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy lub przebranżowieniem albo chcesz rozpocząć własny biznes w dynamicznie rosnącej branży edukacyjnej to nasza oferta jest odpowiednia. Dajemy niezależność i będziemy Cię wspierać na każdym etapie współpracy. Otwórz szkołę AMAKids.
Centra edukacji,
Szkoły językowe,
Kluby dziecięce
Jeśli prowadzisz podobną placówkę lub centrum edukacji z różną ofertą programową albo szkołę językową i chcesz poszerzyć działalność to dostarczymy Tobie kompletne rozwiązanie, które wypracuje dodatkowe przychody od 1 dnia wprowadzenia naszej oferty.
Działajmy razem.
Przedszkola prywatne
i szkoły
Jesteś właścicielem przedszkola lub szkoły i chcesz zwiększyć swoją konkurencyjność wprowadzając nowoczesny program zajęć dodatkowych? Wyróżnij się na rynku
i wypracuj z nami dodatkowe przychody. Otrzymasz kompletne narzędzia pracy
i kampanię marketingową.
Zacznij współpracę z AMAKids.
Dodatkowa praca
Jesteś osobą ambitną, lubisz pracę z dziećmi albo jesteś nauczycielem i chcesz dorobić do stałej pensji ?
Dla nas liczy się Twoja chęć działania, wszystkiego innego Cię nauczymy i zapewnimy pełne wsparcie.
Zapraszamy do współpracy.
Podejmij świadomą decyzje i sprawdź swój profil osobowości biznesowej.
Dzięki naszemu testowi zweryfikujesz swoje naturalne predyspozycje i zagrożenia. Zarezerwuj 15 minut.
Dlaczego AMAkids?
Jakość i doświadczenie
AMAkids buduje swoje doświadczenie w 27 krajach świata z ponad 1200 partnerów prywatnych, szkół oraz instytucji. To daje nam przewagę i możliwości stosowania najlepszych praktyk.
Trener Masterclass
Dbamy twój rozwój i jakość pracy twoich trenerów.
Razem z programem otrzymujesz dostęp do bazy kilkudziesięciu kursów z zakresu psychologii pracy z dziećmi, pedagogiki mająca na celu uświadomić jak być lepszym pedagogiem i najlepszym trenerem arytmetyki mentalnej i zapewnić najlepszą jakość usług.
Dodatkowe możliwości
Arytmetyka mentalna to jeden z 4 flagowych programów AMAkids. Nasi partnerzy zyskują dodatkowe przywileje przy wdrożeniu i pozostałych programów: Memorika, Kids Evolution i Tabliczka mnożenie online.
Więcej o Trener Masterclass
Dowiedz się więcej o naszym autorskim i unikalnym na rynku programie indywidualnych ścieżek kariery trenera branży edukacyjnej.
Na czym będziesz zarabiać ?
Nasza franczyza obejmuje zdywersyfikowane źródła przychodów dla franczyzobiorcy.
Sprzedaż kursów
Podstawowym źródłem przychodu jest sprzedaż i organizacja kursów w szkołach lub placówce własne lub online. Dysponujemy 4 programami rozwojowymi dla dzieci,
Arytmetyka Mentalna™
Kids Evolution™
Memorika™
Tabliczka mnożenia online
Współpraca zewnętrzna
Zachęć swoje otoczenie do współpracy. Zaproś do współpracy
szkoły językowe,
kluby pozaszkolne,
przedszkola i szkoły
prywatne i publiczne a także organizacje pozarządowe wspierające wyrównanie szans edukacyjnych dzieci.

Działalność uzupełniającą
W działalności dodatkowej
wyróżniamy 2 opcje;
sprzedaż materiałów dydaktycznych oraz realizowanie półkolonii letnich i zimowych.
Ile możesz zarobić ?
Prezentujemy warianty kalkulacji miesięcznych zarobków - dochód przed opodatkowaniem na podstawie średnich danych statystycznych naszych placówek z ostatnich 2 lat.
Ilość studentów
30
60
100
180
Pracuję sam
6 096
12 297 zł
20 495
38 452
Zatrudniam trenerów
5 256
10 722 zł
17 870
33 727
Mam managera i trenerów
4 256
8 722 zł
13 870
29 727
Wszystko zlecam
3 256
6 722 zł
11 870
21 727
Odbierz darmowy biznesplan
Oferta
Ofertę dopasujemy do Twoich potrzeb, możliwości finansowych oraz zakresu w jakim chcesz się zaangażować. Dostosujemy do Ciebie warunki płatności. Porozmawiajmy o wariantach franczyzy. Podano ceny netto
Co dostajesz ?
Sprawdzony i kompletny program edukacyjny z pełnym wsparciem technicznym oraz marketingowym. Dajemy Ci w używanie nasza uznaną markę. Nasz
know-how zbudowaliśmy w pracy z ponad 1200 partnerów w 29 krajach co zwiększy szansę na twój sukces i powodzenie inwestycji.
Know-how i system szkoleń
Dostajesz po prostu wszystko,
w tym: model finansowy, program Arytmetyki Mentalnej AMAKids, model marketingowy, zgodę na wykorzystanie loga marki AMAKids, cykl szkoleń z Master Trenerem, wsparcie biznesowe,
Kompletne narzędzia pracy
Dostęp do platformy internetowej dla uczniów, nauczycieli i kadry Twoje szkoły, scenariusze zajęć w celu standaryzacji usług, materiały merytoryczne dla nauczycieli, autorskie i angażujące ucznia narzędzia do lekcji online, zestaw startowy (podręczniki, liczydła Soroban, kostki rubika), gadżety reklamowe
Program działań i wsparcie marketingowe
Otrzymujesz od nas kompletny program marketingowy bazujący na aktualnych trendach sieciowych. Uwzględniamy w tym działania lokalne ale przede wszystkim działania internetowe, w tym kampanie Facebook, Instagram, GoogleAds, kampanie Lead, SEO.
Trener Masterclass - ścieżka rozwoju trenera
Razem z licencją otrzymujesz dostęp do kilkudziesięciu kursów z zakresu psychologii pracy z dziećmi, pedagogiki, neuroedukacji mające na celu utrzymania właściwej jakości usług. Zarządzanie zespołem i podnoszenie ich kwalifikacji nigdy nie było prostsze.
System do kompleksowego zarządzania placówką
Przygotowaliśmy dla Ciebie sprawdzony system do całkowitej obsługi biznesu. Z poziomu platformy online zarządzisz płatnościami od rodziców, rezerwacją i sprzedażą lekcji w tym zajęć online.
Kampania promocyjna START+
Wiemy, że na starcie ważne jest dobre przygotowanie. Pozwalamy Ci się skupić na tym co najważniejsze z punktu widzenia jakości usług. W trakcie Twoich przygotowań zrobimy dla Ciebie inicjująca kampanię internetową na dobry start !
Opinie naszych partnerów
Dominik Kniołek
AMAKids Warszawa - Białołęka
Jestem franczyzobiorcą AMAKids od półtora roku. Po tym czasie jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Warunki umowy są rzecz jasna dotrzymywane i nie jest to nic nadzwyczajnego, jednak to co zasługuje na szczególne wyróżnienie to fakt, że mogę liczyć ze strony AMAKids na realne wsparcie (wykraczające poza ramy umowy), uczciwość i empatię. To bardzo dobra współpraca:) Jeśli jeszcze raz miałbym podjąć decyzję o wykupieniu franczyzy zrobiłbym to ponownie!
Tomasz Kulikowski
AMAKids Rzeszów
Chcieliśmy zbudować miejsce, gdzie dzieci będą przychodzić z radością i chłonąć naukę, którą im przekazujemy. Chcieliśmy, aby to było miejsce specyficzne, gdzie nauka jest czymś przyjaznym. Zastanawialiśmy się, czy to w ogóle może się udać. Przez te kilka lat naszej działalności w AMAKids stworzyliśmy miejsce, gdzie czujemy więź z dziećmi i ich rodzinami. Nie udałoby się to bez świetnie opracowanego programu nauczania, wsparcia całej sieci franczyzowej i dobrego pomysłu biznesowego.
Dariusz Szczęsny
AMAKids Garwolin / Twórcza Zagroda
Prowadzę Centrum Edukacyjne, w którym Arytmetyka Mentalna™ by AMAKids jest głównym filarem. To najbardziej oryginalna i ambitna metoda rozwoju zdolności umysłowych dzieci i młodzieży. To jedna z franczyz, z jaką związałem się kilka lat temu i mam nadzieję, że ten czwarty rok mimo panującej pandemii (Covid-19) będzie dla obu stron również owocny. Jestem miłośnikiem Wschodu, a koncepcja AMAKids zrodziła się na Wschodzie, dlatego połączenie doświadczeń franczyzowych różnych kultur uważam za ogromny walor. Polecam AMAKids nie tylko jako franczyzę, ale sposób na rozwój siebie i swoich najbliższych.
Jak zacząć ?
To bardzo proste. Dzielą Cię 3 proste kroki
Zapoznajemy się
Wykonaj test osobowości biznesowej,
Rozmowa,
Omówienie programu,
Oferta,
Wybór dogodnych rozwiązań,
Decyzja o przystąpieniu do programu.
1
Działamy
Weryfikacja techniczna
Umowy franczyzowa
Plan działania,
Plan marketingowy,
Płatności.
2
Realizujemy
Rekrutacja kadry
Szkolenia,
Reklama,
Dostawa materiałów dydaktycznych i promocyjnych,
Utworzenie pierwszej grupy
Rozpoczęcie działalności,
ZACZYNASZ ZARABIAĆ !
3
Wybierz preferowany typ franczyzy i wyślij do nas zgłoszenie.
Odpowiemy bezzwłocznie i przygotujemy dla Ciebie najlepszą propozycję.
Wypełnij dane kontaktowe. Nie obawiaj się, użyjemy je wyłącznie do odpowiedzi na Twoje zapytanie. Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas dostęp do webinara online prezentującego system franczyzowy AMAKids
Wybierz typ franczyzy, którą jesteś zainteresowany.
Rodzaj franczyzy
Kiedy chciałbyś otworzyć akademię AMAKids ?
Czy masz doświadczenie w branży edukacyjnej ?
W jakim mieście chcesz uruchomić akademię AMAKids ?
Jak zamierzasz sfinansować przedsięwzięcie ?
Spotkajmy się online
Udostępniam Tobie mój kalendarz.
Wybierz dogodny termin i godzinę. Porozmawiajmy.
Made on
Tilda