Organizacja nauczania

Sieć centrów intelektualnego rozwoju AMAKids proponuje szkolenia, które pomagają dzieciom ujawnić swój potencjał umysłowy. Akademia arytmetyki mentalnej jest zlokalizowana i rozwija się w Polsce, Białorusi i w Kazachstanie. Ze względu na dostępność Akademii nasze centra znajdują się w Warszawie, Toruniu i Białej Podlaskiej. Staramy się jednak dotrzeć także do nowych miejsc. Nasza metodologia oparta jest na innowacyjnej technice prezentacji informacji, która pomaga rozwijać szybkość oraz kreatywność myślenia.

szkolenia dla dzieci

Naszą główną cechą jest nieszablonowe podejście do nauki. Dzięki temu nasi uczniowie mogą dobrze przyswajać przekazywane informacje i wykorzystywać je w życiu codziennym. Staramy się zachęcić dzieci do nauki w taki sposób, aby czerpały z niej radość. Mamy ma na celu również poprawić rozwój dzieci przygotowując uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy w późniejszych latach nauki.

Trening motywacyjny dziecka dostosowany jest do dzieci w różnym wieku. Klasyczny program szkolny przywiązuje mniej uwagi do możliwości wizualizacji przestrzennej. My z kolei stawiamy ją na pierwszym miejscu. Dlatego właśnie dzieci są w pełni rozwinięte, łatwiej rozwiązują problemy intelektualne, polepszają pamięć, uczą się syntezy i analizy informacji. Uczą się przez zabawę.