Akademia arytmetyki
mentalnej dla dzieci
+48 733 038 068
Zamówić połączenie telefoniczne
AMAKIDS to dzisiaj jedna z samych najbardziej dynamicznie rozwijających się kompanii
AMAKids – to sieć centrów arytmetyki mentalnej dla dzieci od 4 do 16 lat. Pomagamy dzieciom rozwijać ich potencjał, zwiększać kreatywność i szybkość myślenia za pomocą innowacyjnego nauczania. Nauczanie pomaga rozwijać obie półkule mózgowe za pomocą obliczeń.
Twoje dziecko jest - GENIUSZEM, możemy to udowodnić!
Formuła szybkiego startu biznesu

Aby otworzyć jedno centrum arytmetyki mentalnej, potrzeba kwoty od 16 000 złotych.

Szybki zwrot inwestycji

Próg rentowności osiągana jest w ciągu miesiąca działalności.

Całkowity Zwrot Inwestycji W Ciągu Pół Roku Działalności

Przy dokładnym wykonywaniu wszystkich zaleceń AMAKids termin zwrotu inwestycji wynosi od 4 do 6 miesięcy.

Pełne Wsparcie Franczyzy W Początkach Biznesu

Do uruchomienia projektu nie są potrzebne specjalne umiejętności i wiedza. Otrzymujecie przetestowany system naboru uczniów, przemyślany program wsparcia partnerów, sprawdzone i efektywne instrumenty marketingowe.

Nie zarabiamy na sprzedaży franczyzy,
zarabiamy na obrocie franczyzą.
Poznaj szczegóły już teraz!

Klikając ikonkę "Wysłać" potwierdzasz, że zapoznałeś się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności.

Zaczynając współpracę z nami, otrzymacie:
Zarejestrowany znak towarowy.
Metodykę i wsparcie.
Kolejność działań franczyzy dla uruchomienia i rozwijania projektu.
Sprawdzoną w praktyce metodykę naboru personelu.
Doświadczenie i algorytm poszukiwania lokalu.
Poradnictwo w reklamie.
Przyjazd trenera w celu szkolenia waszych współpracowników, włącznie z administratorem. Do 7 osób.
Opis korporacyjnych standardów pracy.
Pakiet startowy. 1 obliczenia trenera, 10 kompletów obliczeń studentów i podręczników.
Opis kompleksowych działań rozwojowych.
Doświadczenie, algorytm krokowy, bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami – konsultantami.
Specjalnie opracowane metodyki pracy.
Personalny menedżer konsultujący na wszystkich etatach uruchomienia franczyzy.
Udostępniamy jednolity system rozliczania i zarządzania biznesem.
Jak otworzyć centrum AMAKids
1
Prześlij zgłoszenie
2
Nasz specjalista kontaktuje się z tobą
3
Podpisujemy Umowę
4
Wyznaczamy Menedżera Personalnego
5
Udostępniamy wszystkie niezbędne materiały i przeprowadzamy szkolenie
6
Rozpoczynamy współpracę
Opracowaliśmy współczesny, przystosowany i prosty model rozwoju biznesu, pozwalający w krótkim czasie zacząć zarabiać z naszą franczyzą.
Poznaj szczegóły już teraz!

Klikając ikonkę "Wysłać" potwierdzasz, że zapoznałeś się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności.

Osobliwości metodyki AMAKIDS
Dziecko To Nie Naczynie, Które
Trzeba Zapełnić, Lecz Pochodnia, Którą Trzeba Zapalić!
Właśnie dlatego wszystkie nasze zajęcia mają charakter zawodów, a nasi specjaliści opracowali unikalną platformę służącą do samodzielnego treningu dzieci w domu, nie tylko w trybie online, ale umożliwiającą zajęcia w trybie offline. Kurs arytmetyki mentalnej w naszym centrum nie zostaje przerwany nawet, gdy dziecko wyjeżdża na wakacje i nie będzie miało dostępu do internetu. Platforma została utworzona w taki sposób, aby motywować dziecko do zajęć, nauka staje się grą – zawodami, z animacją w 3D, grą przygodową, zdobywaniem punktów i podnoszeniem swojego ratingu wśród uczestników. W celu większej efektywności nauczania oraz podtrzymania zainteresowania dziecka platforma jest regularnie aktualizowana.
Opinie O Franczyzie
Assel
Bishkek

W trakcie zapoznawania się z organizacją Akademii arytmetyki mentalnej, powstawało u mnie bardzo dobre zdanie o firmie, jej metodyce studiowania arytmetyki mentalnej. Jeszcze bardziej utwierdziłam się w tym, że jest to sprawa pożyteczna i potrzebna! A w trakcie pracy upewniałam się i w tym, że nie popełniłam błędu wybierając franczyzę. Na dzisiaj, uważam - „Amakids” - za najbardziej perspektywiczną i progresywną metodykę zajęć z arytmetyki mentalnej. Ambitne cele, jakie stawiamy sobie - zająć wiodącą pozycję na świecie w dziedzinie arytmetyki mentalnej, zostaną osiągnięte! Imponuje mi poważne podejście i stałe dążenie do rozwoju, jakie jest w naszej firmie. Nastawienie kierownictwa i uporczywa praca oraz przyjazny zespół partnerów w różnych krajach i miastach – to gwarancja sukcesu całej sieci „Amakids”. Cieszę się, ze jestem w tym zespole.

Viktor
Brest

Decydując się na franczyzę, byłem pewien rezultatu oraz, że nie będę na niego długo czekał. Najbardziej upewnia szczere zdziwienie w oczach rodziców i radość na twarzach dzieci. Franczyza jest przemyślana. Platforma IT jest stale aktualizowana, żywa reakcja ze strony personelu – wszystko to pozwala komfortowo i z sukcesem prowadzić biznes. Rekomenduję wszystkim „Amakids”.

Viktoria
Vinnica

W naszej sieci centrów nauki – Szkole „Garant”, zawsze dużą uwagę poświęca się temu, co nowe i progresywne. Uczyliśmy już języków obcych oraz technologii komputerowych, kiedy dowiedzieliśmy się o metodyce arytmetyki mentalnej „Amakids”. Franczyza akademii arytmetyki mentalnej dla dzieci pasowała nam idealnie, przecież to idea super-unikalna, progresywna i co najważniejsze, niezwykle pożądana przez rodziców współczesnych hiperaktywnych dzieci. Partnerstwo z akademią arytmetyki mentalnej już w ciągu siedmiu miesięcy współpracy powiększyło zyskowność całego biznesu o 30%. A to dopiero początek! W następnym roku szkolnym liczymy wzrost zysku jeszcze o 20 – 30%, co jest absolutnie realne. Miło nam współpracować z zespołem Amakids, bo firma, poza szybkim rozwojem, nie zapomina o partnerach. Pracownicy firmy zawsze znajdują czas na konsultacje, niezbędne argumenty dla rodziców oraz porady dotyczące strategii rozwoju nie tylko własnego kierunku, ale całego biznesu.

Egor and Evgenia
Omsk

Ponad 10 lat przepracowałem jako etatowy menedżer w różnych firmach na rynku FMCG, ale zawsze chciałem pracować sam na siebie, mieć własną firmę, dającą zadowolenie. Świetną decyzją okazała się franczyza „Amakids”: po pierwsze – temat rozwoju dzieci zawsze był i będzie sprawą aktualną i szlachetną, po drugie - arytmetyka mentalna, jako taka, stanowi innowację dla naszego kraju i wywołuje u wszystkich bez wyjątku, szczere zainteresowanie. Biznes zaczął przynosić dochód już od pierwszego miesiąca, a po trzech miesiącach dochód z biznesu stał się porównywalny z dochodem z pracy na etacie. Co więcej, moja żona również włączyła się do projektu i mamy teraz firmę rodzinną, o jakiej mogliśmy tylko marzyć. I - co najważniejsze dla nas – to wdzięczni rodzice i dzieci, zainspirowane własnymi sukcesami!

Kirill
Kirov

Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy wideo z dzieckiem liczącym przykłady z nieprawdopodobną szybkością, byliśmy w szoku i postanowiliśmy otworzyć własne centrum arytmetyki mentalnej, właśnie dlatego, że zobaczyliśmy w tej metodzie przyszłość. Nasze pierwsze centrum zostało otwarte w listopadzie 2015 r., a do marca 2016 r. w Kirowie pracowały już trzy centra arytmetyki mentalnej Amakids - i nie zamierzamy osiąść na laurach. Rodzice chcą zapewnić dzieciom jak najlepszy rozwój. Obserwujemy, jakie rezultaty przynosi metodyka Amakids i widzimy wdzięcznych rodziców, których dzieci zaczęły nie tylko szybko liczyć w pamięci, ale też poprawiły wyniki w szkole, poprawiła się ich pamięć, uwaga i wytrwałość. To przyjemnie widzieć, jak dobrą robotę wykonujemy, pomagając dzieciom odkrywać swój potencjał i ułatwiać tak trudną w naszych czasach, naukę w szkole.

Nina
Astana

Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci i zawsze było mi trudno znaleźć dla nich niedrogie i dobrze rozwijające centrum. Aż raz wpadliśmy z mężem na myśl, żeby samemu otworzyć takie centrum. Przez prawie 3 miesiące studiowałam różne rozwijające metodyki, które faktycznie pomogłyby wychować moje dzieci na mądre i odkryć ich talenty. Spośród wszystkich znalezionych metodyk najbardziej spodobała mi się Amakids. Nie miałam doświadczenia biznesowego, a tym bardziej w dziedzinie franczyzy. Dlatego jestem bardzo wdzięczna zespołowi akademii arytmetyki mentalnej zarówno za dostarczone materiały, jak i aktywne uczestnictwo w otwarciu oraz pomoc w organizowaniu pracy rozwojowego centrum dla dzieci. W grudniu 2015 r. podpisaliśmy umowę na wyłączność na otwarcie pierwszego centrum w miejscowości Kyzyłorda, a już po trzech miesiącach otwierałam trzecie centrum w mieście, a w kwietniu 2016 r. podpisałam kontrakt na otwarcie centrów arytmetyki mentalnej w miejscowości Astana.

Geografia Marki
Jeśli macie jeszcze pytania, prosimy o pozostawienie numeru telefonu, a nasz specjalista odpowie na wszystkie.
Poznaj szczegóły już teraz!

Klikając ikonkę "Wysłać" potwierdzasz, że zapoznałeś się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności.