AMAKids Polska | Arytmetyka Mentalna™

Sztuczna inteligencja w olimpiadach AMAkids


Dlaczego każda olimpiada i konkurs AMAkids jest ciekawy i sprawiedliwy?


Ważne jest, aby każde dziecko uczestniczyło w zajęciach konkursowych. Rywalizacja z rówieśnikami pomaga dzieciom zyskiwać zestaw niezastąpionych cech, które na pewno przydadzą się w ich dalszym życiu:

konkurencyjność;

ambicje;

umiejętność pokazania swoich talentów i umiejętności;

przezwyciężanie strachu przed konkurencją;

odpowiedzialność;

wolę zwycięstwa;

socjalizacja;

społeczna wrażliwość.


Rozumiemy, że udział w zawodach to duża odpowiedzialność, a dla niektórych młodych geniuszy to dużo stresu. Właśnie dlatego Akademia AMAkids od prawie 10 lat oferuje szeroką gamę turniejów, które są idealnie dostosowane do uczestników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę konkursową.


Olimpiada online 2022 to doskonała okazja do pokonania wszystkich lęków - ponieważ zawody odbywają się online! W olimpiadzie można wziąć udział całkowicie za darmo - wystarczy opanować umiejętność obliczeń mentalnych na etapie po etapie „Prosto". Forma olimpiady powoduje , że rywalizacja jest bez obaw o publiczne lub nieznane otoczenie - dzieci rywalizują w domu przed komputerem w bezpiecznej przestrzeni!

Aby nasi młodzi geniusze nie denerwowali się niesprawiedliwością, a także aby wszyscy byli równi, wybraliśmy najbardziej niezależnego i obiektywnego eksperta na głównego sędziego - sieć neuronową AMAkids!


Nie zarejestrowałeś się jeszcze na

Olimpiadę online z arytmetyki mentalnej 2022? TERMIN 28 maj 2022

To zrób to szybciej na swoim koncie osobistym na platformie!

Insight
Made on
Tilda