Rozwój bez granic
+48 733 038 068
info@amakids.pl
24.06.2019
Udostępnij: 1
  • Facebook
1133

DO CZEGO POTRZEBNA JEST PLATFORMA INTERNETOWA AMAKIDS I CZYM ONA RÓŻNI SIĘ OD INNYCH?

Ważnym elementem metodologii jest dostępność nowoczesnej platformy do gier online. Obecne dzieci nie lubią uczyć się tylko z podręczników i to jest dobre. Świat od dawna jest inny

i uczy się z pomocą nowoczesnych środków - to znaczy, że jest 20-30 lat za współczesnym światem.

Programiści AMAKids napisali platformę online, która pozwala studiować w domu codziennie przez 15-30 minut, aby ćwiczyć umiejętności, które dziecko zdobywa podczas lekcji grupowej w centrum. Jeśli dziecko popełni błąd, to system pokazuje jakiego tematu dziecko nauczyło się słabo, a nauczyciel może zadawać indywidualną pracę domową dla ucznia i pomagać mu przejść przez trudny etap bez błędów.

Co sprawia, że nasza platforma internetowa różni się od podobnych?

Jest to nowoczesny produkt intelektualny z animacją, różnymi poziomami, ocenami, zadaniami i kreskówkami pod koniec lekcji. Niedawno stworzyliśmy aplikacje na Androida i IOS, które pozwalają dziecku trenować zdalnie, jeśli nie ma dostępu do Internetu (wakacje, urlop rodzicielski, wycieczka do babci). Ciągle rozwijane są nowe reżimy, a zadania stają się coraz bardziej skomplikowane.

Współpracujemy z programistami i specjalistami IT, którzy są w stanie stworzyć naprawdę fajne produkty intelektualne, które pomagają naszym dzieciom rozwijać się.